Air-Max Bluetooth Kulaklık Wireless Şarj Destekli

Fiyat:
599,90 TL
İndirimli Fiyat (%8,3) :
549,90 TL
Kazancınız 50,00 TL
Havale / EFT:
533,40 TL
63,24 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

 

Teknik Özellikler

Bluetooth Version: V5.0

İletim Mesafesi: 10 metreye kadar

Frekans tepkisi: 20Hz-20KHz

Protokol Destekli: HSP/HFP/A2DP/AVRCP

Pil Ömrü: Yaklaşık 2.5 saat (Açılış sırasında varsayılan ses seviyesi ile)

Bekleme Süresi: Yaklaşık 20 saat

Şarj Kutusunun USB ile Şarj Zamanı: 1 saat

Şarj Kutusunun Wireless ile Şarj Zamanı: 1.5 saat

Kulaklık Düğmesi Kontrolü: Dokunmatik kontrol

Ürün Ağırlığı: 36 gram

Ürün boyutu: 44*21*53.5mm

 

Kullanım Özellikleri

-Wireless şarj desteği bulunmaktadır.

-Kutu üzerindeki düğmeye basarak kulaklıkları aktif edebilirsiniz

-Kulaklıkları çıkararak cihazınızın bluetooth? unu aktif ederek aratınız, ekranda airpods görüntüsü görünecektir, ?bağlan?  butonuna basınız, bir sonraki adımda kulaklığın ve kutunun şarj durumunu gösterecektir, ?bitti? butonuna basarak eşleştirme yapabilirsiniz.Bu eşleştirme ilk eşleştirme yapılacağı zaman geçerlidir. Diğer eşleştirmeler kutudan çıkarıldıktan sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.

-Konuşma sağ ve sol her iki kulaklık ile yapılmaktadır, telefon çaldığında kulaklığa tek dokunuşta arama cevaplanır, 1.5 saniye basılı tutulduğunda arama reddedilir, yine görüşme yapılırken bir kez dokunursanız aramayı sonlandırır.

- Sol kulaklıkta çift tıklama yaparsanız ses arttırır, sağ kulaklıkta çift tıklama yaparsanız ses azaltır.

-Müzik dinlerken sağ veya sol kulaklığa bir kez dokunursanız müzik durdurma ve oynatma işlemi yapar.

-Çalma durumunda önceki şarkıyı çalmak için üç kez sol kulak dokunma işlev düğmesine tıklayın, bir sonraki şarkıyı çalmak için üç kez sağ kulak dokunma işlev düğmesine tıklayınız.

- Kulaklık normal çalışırken dokunmatik işlev tuşuna uzun basın ve gelen sesten sonra konuşarak Siri? ye bağlanın

-Kutu şarj olurken kırmızı ışık yanar, şarj dolduğunda ise mavi ışık yanar. Düşük şarj uyarısı verirken mavi ışık yanıp söner.

-Üçlü arama, geçerli aramayı kapatma ve yeni arama alma: Bir arama sırasında gelen bir arama olduğunda mevcut aramayı kapatmak ve aynı anda yeni aramayı almak için dokunmatik işlev tuşuna tıklayın, bu işlev cep telefonu desteği gerektirir.

-Üçlü arama; geçerli aramayı kapatma ve yeni arama alma: Bir arama sırasında gelen bir arama olduğunda mevcut aramayı kapatmak ve aynı anda yeni aramayı almak için dokunmatik işlev tuşuna tıklayın, bu işlev cep telefonu desteği gerektirir.

-Üçlü arama; yeni aramayı almak için geçerli aramayı bekletmek: Geçerli aramayı bekletmek ve yeni aramayı almak için dokunmatik işlev tuşuna çift tıklayın. Bu işlev cep telefonu desteği gerektirir.

-Üçlü arama; iki arama arasında geçiş: Üçlü arama durumunda, geçerli aramayı sürdürmek, sürdürülen aramaya  geçmek ve iki arama arasında geçiş yapmak için dokunmatik işlev tuşuna çift tıklayın. Bu fonksiyon cep telefonu desteğini gerektirir.

 

TWS Zorunlu Eşleştirme: TWS eşleştirme moduna girmek için sol ve sağ kulak dokunma işlevi tuşlarını aynı anda yaklaşık 5 sn basılı tutun (sesli uyarı ?eşleştirme? kırmızı ve mavi ışıkları sırayla yanıp sönüyor) (sonraki TWS otomatik eşleştirme olur)

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduAMX4-BLU2
MarkaZore
Stok DurumuVar
8680436056844

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.