Wrapsol Mekanizmalı Akıllı Cüzdan Çiftli Siyah

WRAPSOL GÜVENLİ DERİ CÜZDAN İLE KARTLARINIZI KORUYUN

Wrapsol cüzdanların dış görünümü küçüktür, ama içi şaşırtıcı derecede büyüktür. Her Wrapsol cüzdan, ultra ince alüminyum kart koruyucu içerir.

Plastik kartlar hassastır, cebinizde bükülebilir ve kolayca kırılabilirler. Özellikle RFID/NFC kartlar, güvenli bir şekilde normal cüzdanlarda taşınamaz. RFID (Radyo Frekansı ile Tanımlama) veya NFC (Yakın Saha İletişimi) kartların kablosuz iletişim için bir anteni ve çipi vardır. Toplu taşıma kartları, yeni kredi kartları ve giriş biletleri gibi bu kartlar siz farkına bile varmadan metrelerce öteden aktive edilebilir, seçilebilir ve kopyalanabilir.

Wrapsol Kart Koruyucu, cüzdanınızda güvenlik duvarı şeklinde işlev görür. Bir RFID/NFC kartı güvenle kullanmak için Kart Koruyucu?dan dışarıya 3 cm çıkarmanız yeterlidir; bu durumda radyo sinyaline duyarlılık büyük ölçüde azalır, ama kısa mesafelerdeki iletişim için hala yeterlidir.

Süre ve sinyal kuvvetinin azaltmasıyla dijital cep hırsızlığının erişim alanı dışında kalırsınız. Wrapsol cüzdan, hem güvenlik hem de şık tarzı için tercih edilmektedir.

HIZLI ERİŞİM KOLAYLIĞI

Cüzdanın patentli mekanizması, kartlarınıza erişmek için basit ve hızlı bir yol sağlar. İhtiyacınız olan kartı hızla çıkartabilirsiniz.

KIRILMA, BÜKÜLME YOK
Arka cebinizde geleneksel bir cüzdanla oturmak plastik kartlarınızın bükülmesine ve kırılmasına neden olur. Wrapsol cüzdanlar alüminyum muhafaza sayesinde herhangi bir cebe sığacak kadar küçük kalırken kartlarınızı bükülmeye ve kırılmaya karşı korur.

ÖZELLİKLER
4 Kabartmalı veya 6 Düz Kart
4 İlave Kart
Banknot
Kartvizitler
Makbuzlar

 

Wrapsol cüzdanlar gerçek sığır derisinden yüksek kalitede üretilmiştir.

Diğer Özellikler
Stok KoduWALSCS
MarkaWrapsol
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.